| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U mých kamarádek taky nikdo neprodělal změnu. U té nejstarší kamarádky se nejdřív seznámili moje maminka a její tatínek, když vozili v parku kočárky. Potom jednou přišel ten její tatínek k nám a přivedl jí, jestli si spolu můžeme hrát. Od té doby se kamaradime, s přestávkou pár let, co jsme chodily každá na jiný gympl. Pak mám ještě jednu kamarádku že základky, se kterou jsme spolu chodily do třídy na gymplu, jednu jsem měla z VŠ, ale ta umřela na rakovinu a pak mám jednu z práce. Potom mám ještě kamarádku, která původně byla kamarádka mojí kamarádky, chodily spolu na VŠ a ještě mám pár kamarádek z internetu, ale známe se už dlouho. Pár kamarádek že ZŠ a gymplu jsem ztratila časem, což mě mrzí, ale tak nějak se to vyvinulo. S kamarádkami nemám žádné zásadní rozpory a i politické, ani náboženské, ani co se týče životního stylu. Nemáme úplně stejné názory, jedna kamarádka je hodně sportovně založená, jiná je vášnivá babička, další je dost obézní a nemá ráda pohyb, jiná je hodně kulturní a další zase miluje turistiku. Se všemi se stýkám, podnikáme spolu příjemné věci, nehádáme se a máme se rády.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.