| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, my si teda vybíráme auta velmi obřadně, jednou za těch pár let je to vždycky velký svátek.

Já mám auto lehce přes 3 roky, manžel si koupil teď před měsícem...

Vybíráme hodně a velmi pečlivě a musí se nám (i) líbit.

Tím ale shody hasnou... Já mám auto jak prase (i uvnitř), protože v něm část měsíce v podstatě žiju..., pár škrábanců (mnou nezaviněných) na karoserii, protože holt jezdím i na veřejná parkoviště...

Muž (to předchozí auto prodával po 8 letech) nemá nikde ani škrábaneček, vypiglovaný i uvnitř atd. Ale on sedí v práci hodně na zadku, má to kousek, garážuje, do sámošky chodí pěšo... Dlouho se u něj v novém autě nesmí jíst (určitě několik let)... Kočár (když bylo dítě malý), než složil do kufru, vždycky nejdřív očistil kolečka... Kdykoli jede z delší cesty, projede myčku, než zajede do garáže...

Typově máme auta stejná, ale on musí mít nutně vždycky lepší-dražší (lepší značku, vyšší řadu...), protože to by přes srdce nepřenesl, že by měl mít auto horší, než já. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.