| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, mně to bylo celkem fuk i tenkrát~;), já to měla nějak z domova nastavený tak, že když se mi někdo třeba posmívá, nebo mě nebere kvůli tomu, že nemám tohle, nebo tamto, tak není moc o co stát a nacházela jsem si kamarádky a kamarády mezi těmi, kteří tohle neřešili...a syn to má dost podobně, taky je mu tak nějak fuk, co kdo má, nebo nemá a jestli on má to, co ostatní apod... třeba u nás v obchodě věčně slyším děti, jak ukazují něco rodičům a to je pořád "mami, tohle má Anička...a tohle Honzík, to taky chci..." - já tohle neznám...co ho zaujme, to bere, ale jinak je mu úplně jedno, jestli má někdo lepší mobil, než on, nebo nějakou značku oblečení, bot...jediné co ho zajímá je, jestli to vyhovuje jemu...a pokud jo, tak i kdyby to měla celá třída a on jediný ne, tak to nebude řešit:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.