| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně doma bylo celkem dobře, ale když jsem po maturitě v 89 nastoupila do práce, tak mi rodiče říkali, jak to udělám dál? Nebudu přece moci stále bydlet v pokojíku s dvěma mladšími bratry a spát na horní palandě ? V bytovém družstvu jsem byla už členem, ale s výhledem získat byt za xx let... pronájmy na maloměstě tehdy nefungovaly. Přihlásila jsem se na VŠ a získala kolej, za to jsem byla opravdu moooc ráda. Na koleji jsem byla ráda, domů jezdila tak jednou za měsíc a už jsem se tam vlastně nevrátila. Z koleje mám i nejbližší kamarádky. Je pravda, že koleje na jižáku byly buňky, kde nás bydlelo 6 ve dvou pokojících ( no byly tam i ty palandy :-) a ty měly WC a koupelnu, takže žádné sprchy na chodbě atd. Tehdy pro mě luxus. Vzpomínám na to ráda. Ani bych bez kolejí studovat nemohla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.