| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77krasko, já se vždycky těšila, až děti vyrostou a budou samostatný, jak si budeme s BM užívat svobodného života, jezdit na výlety, na dovolené, za kulturou. No, to se úplně nevyplnilo, ale i tak si užívám. S dětmi to byla jen práce a povinnost, hrozně to mě to unavovalo. Pak jsem měla 5 let depresi a děti mezitím tak nějak vyrostly a už o mou společnost nestály. Vnoučata nemám a asi ani mít nebudu a jestli jo, tak rozhodně nebudou tím, co by mi vyplňovalo celý čas. Občas pohlídat, když bude třeba, pomazlit se a frnk na svobodu! Mně se právě líbí, jak mám teď, co jsou děti z domu, plno času sama na sebe a kamarádky. Takže si žiju jako za svobodna a když ještě nemusím pracovat, tak je to úplně báječné! Už nikdy nechci o nikoho pečovat, takže nechci ani žádné zvíře a případně vnouče jen na chviličku na pomazleni. A už nikdy žádná práce a povinnosti!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.