| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nepřipouštěla jsem si žádné negativní myšlenky a téměř vůbec si nepřipouštěla možnost, že by to nemělo dopadnout dobře. Když na mě přicházelo zneklidnění, řekla jsem si, že na to budu myslet až zítra. Snažila jsem se být tu pro nemocného. Snažila jsem se být věcná a pragmatická, neřešit, co nenastalo a řešit, co nastalo. Fungovala jsem normálně, nebrečela jsem, případně jsem situaci probrala s mužem nebo kamarádkou a kamarádem. I jim jsem věřila, že to dobře dopadne. S lékaři jsem nic moc neřešila, věřila jsem jim i tomu, že vědí, co dělají - i když sami moc nevěděli, jen zkoušeli, co zabere. Dodneška není v diagnóze úplně jasno.
Já byla dříve katastrofista a úzkostník. Ale když mě tohle už neúnosně mlelo, nějak jsem si to přehodila v hlavě a nemyslím na nic, co ještě nenastalo a hlavně se tím nenervuju.

Janinko, dobře to dopadne ! Lehké to nebude, ale zvládnete to. Kdo by nám tu psal, co zase holky provedly a jak "zloběji" !? ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.