| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když bylo synovi 7 let, sdělili mi diagnozu vysoce zhoubný nádor, dostala jsem i papír, nedali mi ani půl procenta šance, že to tak není. Bylo to jako blesk z čistého nebe. Po dvou operacích a 3 měsících se ukázalo, že to zhoubný nádor nebyl... Napřela jsem všechny síly, abych mohla být se synem ve všech nemocnicích, kde byl a také jsem se s ním učila, prostě jsem si řekla, že jestli to zvládneme, nepůjde znovu do 1. třídy. Do práce jsem nechodila, celá rodina byla zhroucená, prostě jsem se držela, musela jsem, měla jsem lexaurin, ale nikdy jsem si ho nevzala, měla bych zastřenou mysl...Nakonec to dobře dopadlo, nejhorší byla ta první noc, myslela jsem, že umřu na místě...byla jsem sama, v nemocnici...Držím pěsti, ať vše dobře dopadne!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.