| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás v širší rodině byl trochu drsnější problém a skončilo to hospitalizací. Tam si drahoušek trochu uvědomil, že bez spolupráce tam může tvrdnout dost dlouho (s omezeným přístupem k online). A nějak si to vnitřně zkorigoval, pochopil, že občas rodiče mají pravdu a hodně se to zlepšilo.

Jinak v běžné firmě se od IŤáka maturita očekává, třeba proto, aby prokázal, že je schopen sesmolit nějakou dokumentaci, třeba i v AJ, vypsat cesťák, vyřešit kvadratickou rovnici, pochopit složitější boolovku, nedejbože zvládnout i nějakou stereometrii kvůli 3D grafice apod. Chápu, že z toho asi dost umí, pokud vyhrával MO (já taky), ale pro HRčku je papír papír.

Jo a musím říci, že za život jsem v IT potkal kde-co, od financí a elektra, přes chemii a právo po lepení krabic z lepenky a genetiku. Takže všeobecné vzdělání není k zahození. Jediné, co jsem asi nepoužil jsou ty různé brukvovité a stejně na rozpoznávání kytek používám aplikace :-).

A v korporaci, kde jsem pracoval (MS) chtěli VŠ vzdělání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.