| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak z toho, co píšeš, jsem velkou část věcí aspoň vyzkoušela (a posléze naprosto znechuceně odložila - třeba kombiné :D).

Kuchyňských přístrojů mám asi trochu nadprůměrně, ale v mém případě je to zčásti i nástroj spjatý s prací, tak to asi nejde úplně řadit do osobních choutek a nechoutek, něco občas prostě potřebuju :)

Výtvory haute couture by nebyly kompatibilní ani s mým tvarem, ani s obsahem mé peněženky, ale rozhodně by mi přišly zajímavé a přitažlivé. V mezích kompatibility obého výše zmíněného nosím občas ráda modelové klobouky a oblečení šité na míru, takže aspoň taková couture v nižších patrech, či spíše přízemí ~:-D

Z věcí, co tu padly, jsem leccos nevyzkoušela nikdy - trojku či vyšší čísla, milence v jednotném ani množném čísle... :) Jiné jsem vyzkoušela v čísle jednotném a shledala je velmi nepříjemnými a neplánuju je opakovat - třeba návštěvu kosmetiky.

Z věcí, co tak u lidí obvykle vídám, nemám a nikdy jsem neměla pohovku a konferenční stolek, kávovar, jakoukoli odličovací kosmetiku, elektrický zubní kartáček a nůž na sýr :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.