| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně se to stalo.

V životě běžném. Na nějaké společenské události jsem měla svolení pozvat si (a byl vyžádán, vlastně jsem byla pozvána, protože jsem měla možnost přizvat jeho, takže to byla podmínka vstupu.. já bych tam nešla, ale nějak jsem mu to dlužila.. milovala jsem ho hodně let, pak se naše cesty rozešly.. ) někoho, kdo byl společensky zajímavý a stejně jako v diskuzi, od jisté doby nenosil boty... ASI BYL nějaký revoluční, protože je to už tak 20 let zpátky, možná i víc. Možná o tom byl přesvědčený, - připadala jsem si jako dnešní ovce.. mám očkování - šmakuládu, - nic nevím, válka co není válka ale denacifikace je v pořádku. Podobně vysvětloval nenošení bot, to je v pořádku, osvobodí tě to, vnitřní klenba, kontakt s přírodou... heh.. na dlažbě v Praze..

Choval se jako jediný, co ví, co je pro celé lidstvo dobré, všichni ostatní nic nechápou, jsou hodni opovržení etc.

Družičky je mi líto, ale. pokud VÝZNAMNÉMU manželovi na svatbě vadí chlap bez bot, asi bych odstřelila družičku dřív než novomanžela. Jo jde o prd, možná to poznamená můj další život s manželem, ale jsou lidé, co mají fobii na bosé nohy.... takže bych upřednostnila muže.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.