| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na SVÉ svatbě bych chtěla, aby se tam všichni cítili dobře a pokud se někdo cítí dobře bez bot, tak ať jde bos. Nikomu tím neubližuje a pokud tohle někoho pobuřuje tak nevim ~a~ Osobně by se mi třeba na mé svatbě nelíbil poloobnažený obézní člověk. Třeba tlustá žena v šatech na ramínka. Kdo se na to má celou svatbu koukat, že jo. Přesto bych to nijak neřešila a kdyby měla být pozvána, pozvala bych jí a neřešila bych jí.
Když mi nějaký bosonoh má doma hamtat po koberci - což se už stalo, tak si prostě nohy očistí. Můj pes a kocour tam taky lezou, i bez očištění. Já někdy taky. U nás doma se nekouří, ale kdyby tam někdo vehementně chtěl kouřit či hulit, tak to taky přežiju.
Já jen doufám, že všichni ti lidi, co trvali na dokonalé svatbě a svatbě beze zbytku dle svých představ, nejsou časem rozvedený.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.