| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evelyn, tak to mě naštěstí nechali vždycky delší vlasy, nikdy jsem je neměla kratší, než k ramenům, většinou trochu pod...akorát od dětství jsem měla i ofinu, ale někdy před 15 lety jsem si nechala tu ofinu dorůst a od té doby mám stejně dlouhé vlnité husté vlasy, rozdělené pěšinkou, délku většinou tak kousek pod ramena, podle nálady, v létě si je schválně nechávám delší, v zimě trošku zkracuju, aby se mi to tolik nepletlo v kapucích. Krátké vlasy bych nikdy nechtěla, kdysi do mě pořád jedna z babiček hučela, že mě máma má nechat ostříhat na krátko...že dlouhý vlasy jsou nemoderní a držej se v nich vši...ale mamka by mi to nikdy neudělala, takže mám celý život vlasy tak dlouhé, jak chci...teda, chtěla bych i delší, ale víc než po lopatky se mi to nedaří, vždycky začnou být hodně roztřepené a musím to nechat trochu zastřihnout...no a jak to tak bývá, tak každý chce to, co nemá, tak mně se vždycky líbily ty hladké, rovné, silné a těžké vlasy, které stačí nechat uschnout a ony se nijak nekroutí jak člověk nechce, stačí hodit hlavou a samy se "učešou"....tak to teda nemám, mám husté a vlnité a čím je vlhčí prostředí, tím nezvladatelnější jsou...umýt a nechat je jen uschnout, o tom si můžu nechat jenom zdát, to se pak nedá učesat, takže je vždycky umyju, v předklonu přes prsty vyfénuju a pak to několik dní vydrží v pohodě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.