| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jiný děti mi nic nedělaj. Cizí mimina mě nikdy nebrali. Jsem ráda, že moje dítě je už velké (5. třída), že je všechno v klidu. Netoužím po tom mít mimino, jsem ráda, že i to moje už je vyrostlé.

Muže nepřemluvím, nepřemluvila jsem ho tenkrát, dneska už je to naprosto mimo mísu.

To bych se max. musela rozejít a najít si někoho úplně jiného, ale to je naprosto absurdní... (to jsem popravdě zvažovala před těmi 5-6 lety, ale i tenkrát jsem to zavrhla, že kvůli nějakému teoretickému miminu nezničím rodinu svému dítěti a můj muž je vlastně furt nejlepší chlap v mém životě, akorát holt nechce to druhé dítě...).

Píšu to sem právě proto, že to nemůžu říct nikomu - mužovi nejmíň, ten by na mě v lepším případě nechápavě hleděl. S kámoškama prostě řešíme už jiné věci - školy, školky (u mladších), kroužky, budoucí studium dětí, dovolené, rekonstrukce baráků...

Chci jenom vědět, jestli mě to přejde, nebo jestli o tu kamarádku "přijdu", protože prostě to nebudu dávat. Já vím, že se to ukáže časem samo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.