| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tohle je zajimave a rekla bych, ze to sedi i na me. Meli jsme jedno, opravdu narocne avsak zdrave a strasne sikovne dite. Byla jsem vycerpana a smirena, ze znova to nedam. Ovsem v pandemii mi manzel pripomenul, ze pujde do skoly, ze nam vyrusta. Okamzite se podarilo druhe a bylo to to nejlepsi rozhodnuti. Ovsem spousta lidi kolem ma v pandemii 3. dite. Nez jsme s detmi zacali, 3 deti byl muj sen. Uz na nem tak nelpim, jsem stastna za to co mam (a po zdravotni strance by nebylo rozumne zadelat na treti), ale to jak maji 3 deti lidkokolo me taky trosku vykolejilo. Jedne kamaradce to ze srdce preju a to je prave ta, se kterou bych vubec “nesouperila” a muzu se ji se vsim sverit. Pak jsou tu dalsi znami, cca 3 rodinh a tam mi to prijde spis jako soupereni mezi nimi o to, kdo je vic cool rodina. A presne kolem nich mam i ja tyhle pocity… takze diky za prispevek, kterym jsem si uvedomila, ze se nechci nechat takhle strhavat. Clovek nebude mit nikdy vsechno, musi byt rad za to co ma :))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.