| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Termix, cerpadlo zavidim, taky jsem o nem uvazovala. jake poridite?

chodila jsem se tam kazdy den divat a obcas se mi chtelo i brecet
a kdyz jsem prisla a kluci me vitali slovy - neco ti musime rict/ ukazat, tak se mi chtelo otocit a utect
pak jsem se ja vetsinou loucila slovy -a myslite,ze to stihneme ?30.5. musim predavat byt

Ale je pravda, ze ty nejhezci, finalni prace trvaji uz nejkratsi dobu. Behem poslednich 14dni se dum doslova vyloupl, byla to radost
predtim to byly bouracky, nebo takove ty neviditelne upravy jako prave elektrika apod..

hlavu vzhuru, hodne stesti a drzim pesti, to das! a uvidis, pak uz bude jen krasne

ps. obdivuju vsechny, kdo dokazi renovovat postupne,v dobe kdy uz tam bydli, to bych nedala vubec

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.