| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi bych se taky na trestání úplně vykašlala, když to nefunguje. Mlátit 11 ti letýho kluka je trapný a ponižující pro obě strany. Lezení na kříž a hřbitovní zeď je kravina a ne průšvih, posprejování klukovina. Výtvor bych ho nechala odstranit. Narozeniny normálně oslavte, jsou to narozeniny. Já jsem se synem v předpubertě taky trochu bojovala a to byla ta chyba. Všechny jeho přešlapy jsem viděla černě - "co z něj jen bude?!", přitom jsem se na nich podílela svou rodičovskou nejistotou. Stačilo trochu víc lásky, důvěry a klidu.
Stejně je kluk v jedenácti už plus mínus vychovanej.
Netrestala bych, nehrotila, snažila se o domácí, svou i jeho pohodu. Ve škole si učitelé budou muset nějak poradit. Syn ať si jen řeší následky svých nedodělků a klukovin. Rodič taky nezmůže všechno a pomalu bych na něj přenášela co nejvíc zodpovědnosti za jeho život. Ke lhaní ho tlačíte. Začněte u sebe a ne u něj. On vlastně nezlobí. Zlobíte se vy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.