| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, já si prošla různými stádii,od máme sice jiné" dítě,ale to zvládnem sami,přece nepůjdu k psych.. aby nás zkoumali,přes- už to asi sami nedáme, tak to zkusíme, nastudovala jsem za tu dobu neskutečně materiálů k ADHD a AS,poruch chování a i když se snažím odborníkům popsat vše co je prostě jinak než by přece mělo být,tak si každý vybere jen něco,navíc dítě umí dobře maskovat když chce,takže u odborníků je to hodný chlapeček co napovídá to co chtějí slyšet, na rozdíl od chování mezi vrstevníky a výsledkem je jen část diagnózy a tu má přece každý kdo se neumí chovat a i tak i tuto diagnózu někteří popírají že ji nemůže mít.Skoro rok byl celkem klid,nechali jsme se ukolébat že už rozum pobral a teď opět rána šokem a já ji těžce zkousávám a nejen já. Mě nejvíc pomohla a opět pomáhá terapeutka z neziskovky,ta s ním i se mnou strávila dost hodin povídáním+ má výsledky psychologických testů co mu tam dělali a ví o něm vše- to dobré i to špatné,pomáhá mi vidět to i z jiného nezúčastněného pohledu, ty neuvěřitelné skutečnosti co zažíváme mi pomáhá zpracovat a říct jestli to vnímám já jako nesmyslné,nebo je to tak i ve skutečnosti ,dokáže najít v dítěti i to dobré,co já už přestávám vidět.Navíc on je fakt zvláštní v reakcích,přístupech k řešení situací a to spoustu lidí vytáčí,protože je pro ně nečitelný a nepochopitelný-zvláštní je, že nikdo konkrétně problém nepojmenuje co že jim vlastně vadí a pak je to takové bojové.V neziskovce mu dali hovorově neformálně "diagnózu" to je prostě Pepík ~t~ ,vždy něco extra

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.