| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, píšu o stejných zkouškách. Na Cambridgeské zkoušky přihlašuješ děti přímo na konkrétní zkoušku, tedy KET, PET, FCE, CAE nebo CPE. Pokud přihlásíš dítě třeba na FCE a ono to neudělá, ale získá body na B1, nedostane certifikát, ale pouze potvrzení o úrovni B1, ale certifikát žádný, ale PET, i když by ta úroveň třeba odpovídala. Já na tyhle zkoušky chystám puberťáky i dospělé mnoho let. Z těch, co jsem přihlašovala já, zatím vždy všichni udělali přímo tu konkrétní zkoušku a tedy získali certifikát. Ale kromě toho učím na vysoké škole, a pokud mají studenti alespoň C1, nemusí u mě dělat zkoušku a já jim zkoušku uznám. A tam jsem opravdu měla studenta, který neudělal CAE, neměl tedy certifikát, ale pouze potvrzení o úrovni B2. Tedy v podstatě kus papíru s razítkem Cambridge. Nicméně pro zahraniční univerzity to nemusí být dostačující. Pokud chtějí certifikát, tohle potvrzení je jim na nic.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.