| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Huso jde i o typ dovolené - když byly děti malé, jezdili jsme v létě na vodu a v zimě do Roháčů. Na vodu nás jezdilo víc rodin, cca 20 lidí. Snídaně jsme v kempech samozřejmě dělali, v poledne se někde zastavili na polívku nebo něco ala párek v rohlíku a večeři jsme hromadně vařili. K historkám, které z toho zůstaly je těstovinový salát míchaný v takové té červené přepravce na maso pádlem, ztráta 3 kil uzeného, sežral ho místní pes a 220 bavorských vdolků smažených na kempovém nádobí poté, co jsem ječela, ať se ostatní neflákají, že mi to těsto vykyne do spacáku. Na hory jezdíme už 30 let do penzionu s polopenzí, paní domácí počítá s tím, že si vezmeme svačinu s sebou, když byly děti malé, využívali jsme toho, teď už si zajdem na kopci na polívku nebo halušky, večeře bývají luxusní. Letos jsme byli na jaře v Dolomitech v bungalovu, sdíleli jsme společný 4 dospělí. Můj muž chystal všem snídaně, na oběd jsme testovali místní speciality nebo třeba šli do cukrárny, večeři jsme vařili společně, vykládali u toho nebo něco hráli, používali místní suroviny, čerstvé těstoviny, báječné sýry, sušenou šunku, ryby no a nebo jsme na večeři šli. Dnes už bychom mohli jíst jen venku, když jsme jezdili v šesti s jedním vydělávajícím, neufinancovali bychom to. Ale chápu, že to tak máš pokud nerada vaříš, mě to baví a právě dnes, kdy už "nemusím", vařím o to víc. Když jedeme na víkend do města a do hotelu je jasné, že snídáme v hotelu a jíme v restauracích. Ale nikdy jsme nebyli v hotelu na delší dovolené, jen na prodloužených víkendech a nejezdíme s cestovkama.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.