| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jo, geny nepřečůráš... já jsem zoufalá, když vidím v přímém přenosu jak postupně vybublaly některé rysy po švagrovi v mé neteři - sice ho do nějakých dvou let neviděla, ale prostě to má zapsané v genetické výbavě... celé roky jsem se snažila ji naučit pracovat s některými sklony (především ke lhaní), ale jak se zdá, bylo to úplně k ničemu... jak dospěla, osamostatnila se a nemáme na ni moc vliv, tak se to rozjelo a já jen sleduju, jak si komplikuje život... ani já už nedokážu někdy rozlišit, kdy lže a kdy ne... v kombinaci s urážlivostí po své matce je to vyloženě nebezpečný koktejl... prý si našla psychoterapeuta, jenže buď kecá nebo je to ještě horší a neprohlédl to ani ten psychoterapeut - takže naposledy jsem si vyslechla hromadu historek o tom, jak ji poznamenalo těžké dětství a co na to terapeut a chtělo se mi mlátit hlavou o zeď (nejsem si jistá jestli její nebo svou) - jí vůbec nedochází, že já ty historky prožila s ní a VÍM, že to bylo jinak, než jak to prezentuje (a nemluvím o pocitech, ale o realitě) a kdyby to slyšel někdo cizí, nezaváhá ani vteřinu a všechno jí to uvěří (ona sama tomu věří) ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.