| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Martasino, asi takhle...Ja jsem rodila s manzelem i bez manzela, s manzelem to bylo o parnik lepsi, nekricela jsem ( a teda vlastne nerodila, podle Odenta~;)) ani u jednoho porodu, nemela jsem na to kapacitu, ne ze bych byla tak disciplinovana, proste jsem se potrebovala soustredit, je to individualni..Nesnesla jsem zadnou hudbu, sestra se mi snazila dvakrat vnutit Enyu, neuspela..Manzel tam byl z jedineho duvodu - aby tvoril ochrannou hraz mezi mnou a personalem a pomahal mi, protoze jsem mela fakt spatnou zkusenost z prvniho porodu, kde pritomnost otce nebyla mozna..Pokud je ten vztah normalni, zdravy, tak ten chlap musi pochopi, ze tam je jako ochrance..Pokud to nechape, a resi napriklad, co tak asi jeho zena u porodu zpackala, tak mi to normalni neprijde...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.