| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kdybych měla mít vnouče teď, tak bych hlídala tak jeden víkend za měsíc.

Pracuju, z práce chodím kolem 18. hodiny.O víkendech jsme mrtvá, snažím se co nejvíc odpočívat a věnovat se druhému dítěti.

Kdybych byla v důchodu nebo měla práci na částečný úvazek, tak by se mi líbilo to, co jsme měli ty, čili jeden den v týdnu odpoledne si dítě převzít, přespání a druhý den ráno nebo dopoledne ho zase předat.

Jestli bych rozmazlovala, to nevím. On si taky každý pod slovem rozmazlovat může představovat něco jiného. Třeba přetahovat večerku u vlastních dětí se mi neosvědčilo. Byly dny, kdy by nebyl problém, aby šly spát dřív, ale nebylo to k ničemu, protože už byly večer protivné, unavené. Pokud jde o sladkosti, tak zase nevidím smysl v tom, že dítěti dovolím sníst pytlík bonbonů, když mám pro něj připravené jídlo a vím, že to jídlo pak nesní nebo riskovat, že mu bude blbě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.