| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

konzervo, v reálu jsme našli dovolenou, která se nám moc líbila, ale její jediný termín se kryl s nástupem dětí na tábor, volala jsem tátovi, jestli by si děti na tu dobu vzal a odvezl je, s tím, že pokud by se mu to nehodilo, zkusím se zeptat ještě sestry... táta řekl, že samozřejmě si je vezme, že v tom není problém... ten druhý termín (časově první) si pak řekl sám, když jsme plánovali oslavu na konci školního roku ("to byste mi je tu mohli rovnou nechat, co ty na to?")... prostě normální komunikace mezi členy rodiny... ani jednoho z nás nenapadne, že by byl povinen něco dělat proti své vůli, nebo že by nemohl odmítnout něco, co se mu nehodí, na druhou stranu nikdo nehází šprajc jen pro formu, aby si ten druhý nemyslel, že je tu na zavolání... ~d~
prostě a jednoduše jsem tím chtěla jen říct, že hranice mezi "hlídáním" a "trávením společného času" může být velmi tenká a že bych to u rodinných vztahů asi nedělila... opravdu v tom vidím rozdíl oproti "pomáhat partnerovi v domácnosti", jak zaznělo na počátku téhle odbočky... ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.