| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, Marťasíno. přesně. Ten strávený čas se počítá.
Naše děti mají jednu babičku daleko a i tak ona nikdy nebyla babička hlídací, ona je babička kochací- kochá se fotkami vnoučat, ale nikdy ji nebavilo si s nimi hrát, nikdy je nikam nevzala bez naší přítomnosti. Děti si prostě hrály ve stejné místnosti, kde seděla babi u kafíčka. Můj táta je stejný typ dědečka - rád ty děti vidí, ale společně strávený čas žádný.

Pak je tu moje mamka, která mi s dětmi pomáhala vždy, když jsem to potřebovala - chodila jsem na plný úvazek do práce, zkrácený nebyl možný, byl to boj o minuty. Děti první ve školce, poslední ze školky. Tak mi pomáhala vyzvedávat. Vozila na kroužek. V létě si děti brala na týden. Chodí s námi na výlety, bere si holky k sobě domů a pečou spolu cukroví. Ten vztah je úplně jiný, mnohem bližší, a zaslouženě. Tohle tedy bylo časové období od 3 do 7 let té nejmladší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.