| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemám ani páru o plavkovej móde, nejak to neregistrujem. Nie som okukávač, nestíham, keďže som furt v pohybu. Buď plávam, behám, chodím alebo bláznim s deťmi či MM.

Na indoor plavanie nosím dvojdielne športové plavky a už dlho hľadám pekné (tj aby mi sedeli) jednodielne, ktorými chcem nahradiť tie 2 dielne (mám škaredé brucho - zanedbaná diastáza).

Na pláž - tento rok som bola mimoriadne odvážna a prvýkrát som mala niečo medzi brazilkami a tangami. Som 43 a myslím, že už nemám moc času, kým budem pre MM "kus". Tak som ho chcela potešiť a mať viac odhalený zadok. Tiež viem, že sa mu páčia opálené půlky s bielym trojuholníčkom a nikdy v živote som mu to nedopriala, tak teraz, po 20tich spoločných rokoch...

Takto som sa rozhodla posledný deň pred odjazdom na dovču. Nebola šanca zohnať nejaké tango-brazilky plavky, a predavačka v obchode so spodným prádlom mi ponúkla kalhotky, ktoré vraj nerozoznám od plaviek. A fakt, sú bezva!

Nikdy by som neverila, že raz budem v gaťkách plavať a chodiť po pláži, ešte k tomu v mojom veku ~a~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.