| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tatramelko ono hlavně na tábor se ti nahrnou děti se zcela odlišnými stravovacími návyky. Když to přeženu, tak ti, pro které jsou norma brouci a další, kteří netuší, že rajče existuje v jiné formě než kečup nebo že za práškový cukr nezavřou komplet osazenstvo (doma ho mají ve stejné kategorii jako heroin). Bojujeme s tím i ve školce - čtyřleťák zvyklý stále na mixovanou stravu, dítě maminky školní kuchařky, pro které oběd bez knedlíků či omáčky není oběd, batole obědvající jen skleničkovou stravu, jiné jen zeleninové polévky, v další rodině se polévky vůbec nejí a to nemluvím o pití (voda, dětská sladká pitíčka, bubliny, nebubliny, Sunar, mléko nikdy..). Ve školce se s tím postupně srovnáváme, ale na tom táboře za mě vyhladovění fakt ne, na táborech jsou čím dál tím mladší děti, možnost kolapsu je hodně velká. Já jsem kdysi u sousedů zažila kolaps, kdy dítě skončilo na kapačkách v pěti letech vlastním rodičům a bylo to "dobře vypadá, když pije, až bude mít hlad, bude jíst". No nejedla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.