| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já myslím, že ono strašně záleží na konkrétních okolnostech. U TaJ jsou jenom 3, a dítě má nejedlíka. Tam ta spotřeba nádobí opravdu nemusí být buhvíjaká. První myčku jsem si dovezla starou od našich kvůli úspoře času s náročným batoletem a novorozencem. Nádobí jsem do té doby myla ručně ve starém mycáku, do kterého jsem nosila teplou vodu z koupelny, v kuchyni byla jen studená. Spotřeba vody byla malá, do těch 10l s přehledem. Nemít dítě jako jsem měla, asi bych to neřešila, plus obavy že druhé bude ze stejného těsta (díkybohu ne, nevyžadovala 110% času). To jsem si ještě říkala, jestli si nepořídit novou malou, protože tuhle nenaplním, tehdy jsme ji pouštěli obden. No během pár let se situace samozřejmě zcela změnila, dětičky trousí špinavé nádobí všude, narvaná myčka jede denně, většinou nevleze vše, a to hrnce a pànve myju v ruce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.