| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám 33 let litinové nádobí s dřevěnou rukojetí i bez, celolitinové jeden pekáč, jeden hrnec a lívanečník. Základ byly tři vysoké pánve a pánvičky právě s tou rukojetí, tři hrnce - rendlíky a jeden pekáč, vše s pokličkami a modrým smaltem - to jsme dostali jako svatební dar. Pak jsem si dokoupila pár dalších a podědila ty celolitinové. Mezitím jsem odstavila jednu sadu smaltovaného, už byla hnusná a jednu sadu nějakých nerez cosi - ty šly v okamžiku příchodu indukční varné desky. Krom toho, že se u těch třech s dřevěnou rukojetí začínám bát, že mi jednoho dne zůstane rukojeť v ruce a houpne mi na nohy horký hrnec, ty bez dřeva jsou nezničitelné, denně používané. Klidně na nich dělám i palačinky, jen první je masná a musí se lít do rozehřátého oleje, pak smažím skoro na sucho. Je pravda, že na palačinky a omelety ale běžné používám nějakou profi v barvě mědi - co to je netuším, mám ji asi 5 let. Tu litinovou ale v okamžiku, kdy potřebuju dvě opravdu bez problémů. Dneska jsem dělala kotel leča, marmeládu - automaticky sahám po těchto hrncích. Zjistila jsem, že odpalované těsto bez litiny v podstatě neumím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.