| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tchýni je přes 80 a má asi ? Demenci ? Nevím přesně diagnózu. Před 5 lety kdy umřel tchán jsem si taky myslela, že se barák prodá a dědictví se rozdělí na půl. Chvíli se o tom jednalo a jednání utichlo. Tchýně sešla jak fyzicky tak psychicky. Je v ústavu . Švagr si rychle vyřídil její nesvéprávnost a je její poručník. Jinak teda prý chtějí na barák se švagrovou jezdit ? A manžel tam chce bydlet. No prej a budiž jim přáno. Mě tam nikdo nedostane. Nic nikomu nepodepíšu. Rozvod je teda otázka času, protože když bude manžel bydlet v tom baráku a já v bytě bude švagr rýt a rýt a rýt na téma rozvodu. Přemýšlím nad tím jestli si třeba můžu založit stavební spoření abych měla v budoucnu na výplatu poloviny bytu. Asi se zeptám právníka jak to je s financemi v trvání manželství. Jestli by mi taky půlku naspořených peněz manžel nemohl sebrat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.