| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím koníčku, ale i ostatní můžete mi vysvětlit vy jako doma jen perete, sušite prádlo,vaříte, myjete nádobí a luxujete a vynášíte odpadky?
A kdo dělá všechno ostatní?
Jako jo výše jmenované je nejvíce opakující se činnost ale když si vybavím kolik věcí mám jen v kuchyni.
Jako uznávám, že když někdo bydlí ve 2+1 v paneláku moc toho není, ale my ženský v baráku si teda nehrajeme na vymyšlené práce, abychom děti vychovavaly, je tu práce furt
Nechytejte mě za slovo, že tohle doma nemáte ale zajímá mě kdo teda doma myje okna, myje lednici, vydrbe sporák, mikrovlnku nebo troubu, kdo myje boty, botník, pere a věší záclony, prevleka peřiny, luxuje auta, myje dveře, čistí sedačku, myje zrcadla, obstarává zvířata, do toho zahrada, případně garáž či sklep a do toho jistě každý někdy zažil i udrzbove práce v domě tedy vyměnit, vyklidit, vymalovat, opravit atd.
A někdo přijde s názorem že si to má ženská udělat sama a puberťáka neprudit??? ~a~
Mám dvě dcery a tohle mě upřímně děsí ~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.