| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ak sa mi šperk páči a má pre mňa symboliku, význam, tak absolútne neriešim, či je in, alebo nie.

Od posledných narodenín po dlhých rokoch nosím zlatú retiazku s príveskom! Od mamky som dostala prívesok Panny Márie, chudinka (mamka, nie Panenka Mária) sa už nemohla dívať na to, ako - podľa nej riskantne žijem - tak mi kúpila pekný, vkusný prívesok. K nemu som vyhrabala retiazku, ktorú som od svokrovcov dostala za 1. porod. A že mám na krku žlté zlato - neriešim. Mám z toho darčeka veľmi dobrý pocit, mám vlastne stále u seba kus mamky, a to je bomba.

Za posledný porod som dostala perlové náušnice (kombinácia so žltým zlatom). Nemyslím, že som typ na ne, ale túžila som po nich a som za ne rada. Občas sa chodím na ne dívat, kochat sa.

K 40tke mi dal MM úžasný šperk. Je to moja najvzácnejšia /a i najdrahšia/ vec, ktorú vlastním. Prekrásny červený oregonský sunstone. Dal mi ho osadiť do červeného zlata, vyzerá famózne. Síce sa skoro nikdy nedá nosiť (musela by som sa pohybovať v inej spoločnosti, na iných miestach), ale i tak som zaň veľmi šťastná.

Naopak žlté zlato sa skvele hodilo na osadenie zeleného sunstone.

Snáď tieto moje poklady raz ocení moja dcéra...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.