| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mně zas přijde mimořádně pitomé intenzivně větrat a k tomu topit.

No Hany, me to prijde silne neekonomicke
Ale ono to bude tim,ze pokud nekdo topi jen v kamnech,tak si proste nezatopi "jen " na 18.alespon z me zkusenosti je to tak,ze maji 16, zatopi, teplota vyleti na 20-22 a tak pozotviraji vsechna okna aby tam nezdechli. Je to castecne problem zvolenych kamen (hodne lidi si da litinova do maleho obyvaku,kam by spis potrebovali kachle,uvolnujici teplo pomalu )a castecne take naddimenzovanosti kamen, cim vetsi vykon , tim lepe

Proto jsem vcera puvodne reagovala na ten prispevek,ze v 16 si zatopim taky,i kdyz 20nepotrebuju. ptz proste mi neslo do hlavy,ze by tam tech 20pak nebylo.Ale to se nasledne vysvetlilo vetranim kvuli smradu z kamen..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.