| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Apoleno, ta spirální stabilizace páteře zní dobře, asi bych taky něco takového potřebovala. Já plánuju vzít hůlky na nordic walking a fakt vyrazit na pravidelné procházky (teda uvidím, jestli se dokopu k tomu ty hůlky fakt použít, možná si je ponesu část cesty jenom s sebou a potom, až bude kolem míň lidí, je použiju). Nemám moc přirozeného pohybu, pracuju z domu, práci neumím odmítat, občas jí mám nad hlavu, a tak mívám přetíženou hlavu, piju příliš kávy, málo spím, spoustu procent dne prosedím, tedy nic, co by bylo pro tělo zdravé. No, vlastně nikdy moc nevypnu, protože plynule od práce přecházím k domácím pracem a k věnování se dětem a pak zase k práci a tak pořád dokola, ven jen na nákupy a k lékaři.

Před lety jsem hodně chodívala, opravdu každé ráno poctivě hodinu rychlé chůze, k tomu bych se chtěla vrátit. To byly děti malinkaté a já jsem vyrážela každé ráno, než se probudily, čistila jsem si tím hlavu a nabírala kondici, ale za cenu zvyšování už existujícího spánkového deficitu... Střídala jsem to s dny, kdy jsem taky brzy ráno v pět hodin cvičila 21DayFix (doufám, že tomu příliš nepletu název)... Teď už bych toho nebyla schopná – bohužel.

No, mám pocit, že už jsem se nevyspala spoustu let, ale třeba i to někdy přijde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.