| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rose my museli taky makat,ale mamka to kontrolovala a dirigovala,aby to bylo dle jejich představ a sklo bylo drahé a křehké-broušené skleničky ,lepené zdobení na něm atd. takže se nesmělo nic uštípnout a rozbít. Jak já bych se raději šla courat po městě koukat na výzdobu a ne muselo se uklízet a péct, takhle to já nechci a taky nemám, i když ten předvánoční stres mě i tak dobíhá,protože spousta věcí je na mě,ale třeba cukroví jsem naučila asistovat při něm doma všechny- i syna i muže,tchýně z toho byla vyděšená že její synáček pomáhá při pečení.No já nevím proč by nemohl hlídat troubu,otáčet plechy, sklepávat z nich hotové a skládat do krabiček.Já dělám těsta,válím,vykrajuju,tvaruju,zdobím ,tak i chlapi zvládnou to méně náročné

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.