| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Magrato. moc držím palce...nevím, asi se ti nechce vypisovat, co a jak...ale pokud je to úraz hlavy, často se prostě neví dopředu. Operace, bez operace...bezvědomí, při vědomí...dýchá sám atd...to jsou všechno věci, které bys měla vědět, a zeptat se na ně. Na prognózu, na to, co si myslí ze zkušeností a tak.
Někdy je lepší jednat osobně, vím, že to toho doktora zdrží, ale přece jen tváří v tvář se mi to zdá jaksi osobnější.
Taky jsme jeli (osobně) do Vojenské nemocnice v Praze, kam nemocnou odvezl vrtulník od nás, ujal se nás tenkrát doc. Beneš a všechno nám fakt srozumitelně vysvětlil...asi chtěla a měl zájem. A možná i čas. přijde mi, že čím větší kapacita (doopravdická), tím i určitá lidskost (nebo bývalo to tak).

Věřím, že jednání s příbuznými je těžké i pro lékaře, ale je to hrozně těžké pro příbuzné, co to "jistí" z domu.
Potřebují naději, nebo na druhou stranu i pragmatickou odpověď.

Až budeš znova volat (a já bych zavolala, než se trápit doma nejistotou, že jsem nerozuměla), napiš si otázky na papír...otázky a i slovní obraty a tak, mně kolikrát vynechává v takových chvílích mozek...a měj v ruce papír a tužku a zapisuj si kdyžtak...a ptej se hlavně, ptej se klidně i njen na jeho názor, ne jen na odborné věci.
Držím moc palce.~;((~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.