| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V tom prvním období (VŠ) ano, agility jsme dělali spolu (takže trénink i závody spolu) a i ten kroužek IT jsme vedli oba, jen každý svou skupinu. Hrávali jsme hodně PC hry (spolu v týmu), občas někam jeli. Bylo to nejvíc společně tráveného času za náš společný život.

V tom druhém období ne, a ne že bych nechtěla, ale jak jsem psala, byla jsem hodně sama a řešila to těmi akcemi mimo.

Můj muž, ač jediný extrovert (velmi vyhraněný) v rodině, nemá moc potřebu sdílení a společných aktivit. My oba ostatně dost popíráme, co se tu obecně soudí o introvertech a extrovertech. On lidi nepotřebuje, já bez nich nemůžu být, ale naše temperamenty jsou naprosto jednoznačné a vyhraněné, jsme téměř dokonalé protiklady.

Myslím, že je to dané tím, v jakém modelu rodiny vyrůstal. Především jeho matka byla pracovně velmi akční, pořád někde ve světě, skoro až do smrti, s tchánem společně sami dva moc času netrávili a když, tak spíš pracovně. Tchán navíc běžné volnočasové aktivity považoval za ztrátu času, takže jediné, co se tam kdy dělalo, byly nějaké výlety a dovolené s dětmi a nedělní obědy u babičky. Až v době, kdy se narodily naše holky, tak si pořídili "chalupu", kam jezdili a trávili čas společně. My to asi máme dost podobné, jen tolik pracovně necestujeme. Jednou za pár let vyrazíme jen sami dva na autodovolenou (já si ji vynutím a nakonec si ji užijeme oba), jinak se všechny společné aktivity točí kolem holek. Nejspíš časem dopadneme jak jeho (a vlastně i moji) rodiče, budeme se prostě starat o dům, zahradu a možná i vnoučata, a do toho si budeme pěstovat svůj největší koníček - naši práci. No, já ji možná časem zabalím, ale on určitě ne.

Pro někoho je to pro partnerský život možná málo a nepochopitelné, ale oboje naše rodiče rozdělila až smrt, a my už také "kroutíme" společné čtvrtstoletí, takže zas tak špatně tenhle model nefunguje. Ne že bych si pro sebe nedokázala představit i jiný a občas mi něco nechybělo. Ale celek je dostatečně uspokojivý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.