| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mariko,

už jsem to tu psala milionkrát. Jsem morbidně obézní ne z rozežranosti (naopak, jako dítě mě posílali do ozdravovny kvůli podvýživě, navíc jsem až do půlky prvního těhotenství závodně provozovala sport), ale protože se mi vzbouřily hormony a od prvního porodu do konce kojení u poslední dcery (6 let) jsem nabrala 50 kg.

Pak už to šlo samospádem, snížila se schopnost pohybu, s dětmi přišel nezdravý životní styl (málo spánku, málo času na sebe a pohyb), navíc např. výsměch v posilovně, kam jsem se snažila začít chodit, nedůvěra lékařky a její přesvědčení, že jsem jen rozežraná....

Můj stav mě trápí, ale kecy, jak stačí chtít, nejen, že ničemu nepomáhají, ale zabíjejí. Protože když po mnoha pokusech zjistíš, že s tím prostě nic nenaděláš, a někdo pak vypouští podobná moudra, je prostě jediná cesta....radši vůbec nebýt. A všechna ta práce na sobě, všechny pokusy začít se mít aspoň trochu ráda, nebát se vylézt mezi lidi a třeba si koupit něco na sebe, to všechno jde do háje a můžeš začít zase od začátku, pokud ještě najdeš sílu.

To je jak u té mojí doktorky. Stále mám normální tlak, nemocná jsem byla naposledy před 6 lety, nikdy jsem neměla nic zlomeného, neměla jsem covid, nekouřím, nepiju, žlučový šutr jsem měla ve 23 letech, tedy ještě hubená s normálním BMI, ale prostě jsem tlustá a tak je všechno, co dělám a říkám prostě špatně a měla bych se sebou něco dělat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.