| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"přes totálně nepřehlednou diskuzi tady na Rodině"

No původně ta diskuze byla totálně přehledná, jak psala Lída, při těch pár příspěvcích týdně ~t~. Pak začaly vznikat první vlastní online bazárky, taky jsem jeden měla na věci po holkách, no a pak se rozjely ty velké "profi", kde to už dotyčné provozovaly jako živnost a z diskuze se stala stránka plná reklam, tak to tu stopli a chvíli nebylo nic.

Já byla jedna z frfňalů, kterým to zablokávání prodejních diskuzí vadilo (byla jsem především nakupující a ztratila jsem zdroj levných nákupů ~;) ), a pak jsme dvě uživatelky nezávisle na sobě zlanařily své muže, aby něco vytvořili. Můj byl méně akční (nebo více zaměstnaný něčím jiným), tak jsem pak spíš dělala testera a rozjížděče tomu druhému. Bylo to skvělé období, kdy stačilo prohlédnout nové inzeráty jednou za týden ~t~.

Já nechala na MMB strašných peněz za oblečení pro holky. A za Lego Primo, na tom jsem zase ujížděla já. Taky ho mám ještě na půdě, holky si s ním hrozně vyhrály.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.