| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nošení deštníku ? myslím, že to závisí hodně na tom, jestli jezdíte autem, a taky podle toho, co máte na hlavě :-). Kdo jede všude autem, tak deštník nenosí, nebo nosí - pardon, jeho auto ho vozí - třeba klidně několik deštníků s dlouhou rukojetí ( nesnáší třeba skládací , ono nosit v ruce zvlášt ten neskládací je dost velká komplikace, když mám mít jednu ruku pořád zabranou nošením sklapnutého neskládacího deštníku ). Je to jako s oblečením. Tady na vysočině chodím v zimě nabalená, v čepici, v zimních botech - ale kolegyně pohybující se autem z domu do práce nebo obchodu má lehčí bundu, čepici žádnou a botky lehké.
Tak teda myslím, že nošení deštníku nevypovídá nic ohledně věku. jen dost o způsobu pohybu " Mami, na co máme nohy ? Abychom došli do auta "
No a druhá věc -záleží, co máme kdo na hlavě. Závidím většině žen kolem sebe hladké a celý den učesaně vypadající vlasy, já mám ale vlnité ( to, čemu se dnes nesprávně říká kudrnaté, i když kudrnatí jsou podle mě možná čeronoši a Martin Dejdar ) , vlasy, které žijí vlastním životem, každé ráno je musím umýt a vyfoukat, protože po probuzení mám na hlavě květákovou kouli a když je vlhko, mlha, nebo když zmoknou, tak vytvoří na hlavě zase "květák" , který nikdo nechceme, ostatně často tu čtu odsouzení sociáalistické trvalé, a ta byla ještě super proti tomu. Takže, když už každý den musím vstát dřív, umývat, fénovat , abych do práce šla jako člověk, tak musím zabránit zmoknutí hlavy. a pak se deštník proklatě hodí :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.