| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, měla jsem pocit, že se mi to stalo, ale zkusila jsem ji potom kontaktovat s opravdu velkým časovým odstupem - a navázaly jsme tam, kde jsme byly :) Sice nevím, co a proč se tehdy stalo, ale pravděpodobně to se mnou nemělo žádnou souvislost a pak, jak to bylo přetržené z její strany, tak se ona tak nějak ostýchala směrem ke mně... no a když jsem se pak ozvala já, tak byla tak strašně nadšená a prostě je to jako dřív :)


No a myslím, že naopak teď jsem v té opačné pozici, vůči jiné, no, spíš známé než kamarádce, nebyl to nějak kdovíjak blízký vztah, ale zas považovala jsem ji za milou a předpokládala, že se časem sblížíme i trochu víc...
A myslím, že ona to bere jako "bez důvodu", protože důvod, proč s ní chci utnout bližší kontakty, prostě naprosto zasklívá. Považovala jsem ze své strany za slušné jí odpovědět na její vytrvalá "proč", ale mou odpověď přešla jak širý lány a dál pokračuje v jednání, které je důvodem, proč už s ní nechci mít radši nic společného. No, a věřím tomu, že to pak bude možná interpretovat jako "angrešt se mnou skončila bez důvodu". Nedá se nic dělat. Takže kdoví, možná má spíš člověk v tu chvíli na ty "důvody" momentální slepou skvrnu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.