| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Jake jsou výhody, když je dítě do 3 let jen s matkou. Protože to se v podstate historicky nedělo az na posledních 30 let....... "

Přiměla jsi mě vzpomínat... vlastně neznám snad nikoho, kdo by nebyl doma minimálně do 3 let, spíš déle. Sama jsem začala chodit do školky až skoro v 6 letech.
Je fakt, že někde musela matka do práce, tak se postarala babička, teta (třeba moje máma se mnou byla asi rok, pak necelé 2 roky pracovala, takže mě hlídala nejhodnější babička na světě, a pak byla dalších 6 let doma s mými mladšími sourozenci, na které už se vztahovala normální dlouhá mateřská - a tím pádem i se mnou).

Žiju asi ve zvláštní bublině. Snad všichni jsou vychovaní rodinou, do školky chodili obvykle zhruba rok, všichni VŠ, o nikom nemůžu říct, že by byl neúspěšný. (Tolik k výzkumu o neúspěšnosti dětí, které chodily do hromadných zařízení jen krátce nebo vůbec).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.