| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

" Neodsuzuju, když si někdo po smrti partnera najde nového po x letech, až se s tím nějak vyrovná, smíří, ale do pár týdnů, měsíců po smrti? Promiň, tohle nikdy nepochopím.""

Já jsem zůstala sama s ročním dítětem ze dne na den kvůli tragické nehodě, nebylo mi ani 30. A můžu říct, že jste fakt rádi, když se najde někdo, kdo vám pomůže a třeba vás pohladí.
Když jsem si dva roky po smrti manžela našla stálého partnera, který je doteď mým manželem, ex tchyně s tchánem se mračili jako čerti. Fakt, nevím, kdy je jako dost, aby to okolí zkouslo.

Fakt by si každý, do něco takové vypustí z pusy měl dát pár facek a být rád, že takovou situaci nezažil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.