| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko, filozofickou fakultu, bakaláře. Konkrétnější nebudu, promiň, je to dost specifický obor...
Měla smůlu na období, jen se od října 2019 rozkoukala, přišel covid. Další 2 roky studovala z obýváku. Přesto se jí ale dařilo, byla nejepší z ročníku (je jich tam pár, byly fajn parta). Jako jediná studovala dvouobor, náročné... Pak chytla sama covid, to už byla prezenční výuka a byla čerstvě sbydlená s klukem... chytla časový skluz s bakalářskou prací, neskutečně ji masila vedoucí práce, pořád chtěla zdokonalovat dokonalé a dcera ji nedokázala poslat do... jasně, je mladá... A byla už přijatá na navazujícího magistra....Tak státnice odložila z června na září, ze září na leden...během léta se začala zhoršovat zdravotně. Když o tom teď přemýšlím, možná by bylo fakt lepší se na to vykašlat. Začala mluvit o tom, že by zkusila jiného bakaláře, zcela nesouvisející obor, prý by ji bavil.
Argumentuju naprosto stejně, udělala bych max pro to, abych jakkoli na E odstátnicovala a obhájila. Trh práce na absolventy gymnázií úplně nečeká... Možná ale přesně tímto jí komplikuju život... Že jí říkám ne, co by chtěla a potřebovala slyšet, ale co je realita. Přitom sama jsem kdysi udělala skoro totéž, utekla jsem ze školy po roce, dokonce z toho samého oboru, potkala jsem muže, zamilovala se a chtěla hnízdit... VŠ jsem si dokončovala během let, už jinou. Ona se poprvé zamilovala a hned se sestěhovali (on je o pár let starší a pracuje), mně se hned zdálo, že času na školu bude míň, začala se starat o domácnost, vařit... škola šla stranou.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.