| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak já bych asi taky byla překvapená, kdybych zjistila o sobě samé, že "dokážu být nevěrná" a NEVADÍ MI TO... ~d~
jako umím si představit situaci, kdy se to tak nějak semele a člověk ulítne, ale tam by zase nastoupil pocit viny, nebo si umím představit, že ten vztah jde do háje, ale tam bych zase spíš volila rozchod...
vlastně jsem byla nevěrná jen jednou (a to ještě ve vší nevinnosti, šlo o nějaké polibky) a bylo mi z toho strašně...
pak teda bylo období, kdy jsem ty kluky tak různě střídala, míchala, ale zase jsem všem na rovinu vždycky přiznala, že to není žádný vztah, nikomu jsem nic neslíbila, nikomu jsem nic nedlužila, vždycky jsem byla opatrná, abych nelhala ani z lítosti ~;)

(btw zdravím, Marťasíno, dlouho jsem tě neviděla ~3~)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.