| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No,mám taky syna 15 (za 3 týdny 16) let a 195 cm,alkohol mu nedávám a on tedy ani nechce,ví že by neměl a že to není zdravé,je takový uvědomělý ~;).Ovsem zrovna teď je na akci,kdy se můžu obávat,že ho "špatní kamarádi svedou" - jedná se tedy o normální kamarady-spoluhrace,ovšem někteří jsou starší a někteří pijou i jako mladší,stejně,jako to bylo za nás. Tak uvidíme.Sama jsem se poprvé přiopila taky pod "vedením" spoluhráček,bylo mi tedy asi 16,5 roku, ovšem akce proběhla v přírodě a nemusela jsem jet domů MHD ... Dcera 12 je zatím zcela mimo diskusi,nepřipadá v úvahu,že bych ji nalévala a ona tedy nesnáší byť rumové pralinky.V leze jsem ve Slovinsku omylem koupila místo nealko piva takový ten 2% Radler a po 2 lících odvrhla i to jako nechutné,tak snad ji to vydrží ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.