| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No z dětí mám skoro abstinnenty.

Ten co sportuje skoro nepije. Pivo skoro vůbec, skleničku za rok. Víno sem tam. Jo a půl panáka Becherovky mel s mým dědou v 17. Děda asi tušil, že se jeho 18 nedožije. Tenkrát na tom pri narozeninách 93 trval, že mu to mam dovolit.

A starší toho vypije nejvíce poslední noc na táboře. Nebo noc po tom co odjedou.
S kamarády chodí na dobré jídlo a domácí limonády. Vrací se ve dvě ráno aniž by se napil. Mírně opiteho ho viděl manžel po třech pivech, které stejně doma vyhodil, prohlášení, že to bylo škoda a od té doby pije maximální jedno. Manžel říká sám, že nechápe, že tak málo vydrží.
Navíc razí heslo, začal semestr, musím mít mozek v pohodě. Pití až po posledni zkoušce. Takže Silvestr to je ukecavani.


Celkový dojem na mě dneska mládež pár let asi 8 , dělá dojem, že kdyby se slo vrátit v čase a vzít si je sebou na zábavy a podobné mecheche, tak by s rodičema v té době vůbec nedrželi krok a skončili pod stolem. Nebo by jen zírali. Co toho jejich rodiče vypili v tanečním sále a jinde....~e~( oni mají úplně jiný styl, alkohol pijí málo)



Já jsem nikdy nechodila na zábavy, takže mě to popíjení alkoholu úplně minulo. V těch pracích před mateřskou se nepilo.

O to horší pro mě byl nástup po mateřské do práce , kde se pořád pilo. Poprvé jsem ochutnala whisky. Po jednom jsem řekla dost, nikdo to moc nechápal, nerozuměl tomu. Přestala jsem chodit a vynechávala i vánoční večírek. Prostě když oni nechápou, že to nechci, tak tam nebudu chodit. Třeba v Praze to tak není, když je večírek tam bez problémů může člověk pít džus. Když je u nás, tak se musí člověk sebrat a zmizet, protože mu jsou schopni tam něco přilit.

Pivo mi smrdí tak, že děkuji myčce nádobí, že tam tu sklenici po manželovi odlozim a vyndám ji čistou. Ten si dá pivo spíš nealkoholické cca jednou týdně. V létě 2x i víc.

Víno výjimečně. Třeba letos v dubnu jsem vyšokovala policii co mě ráno zastavila, že bych mohla v 4h nadýchat. Kdy jste naposledy pila. A já na ně na Silvestra. Ty vykulený oči.~t~ No nic nenašli. Já opravdu pila naposledy ten den, kdy tu manžel rozlil láhev čtyřem lidem. Teď vím třeba, že víno jsem měla višňové v srpnu. Navíc si dám skleničku a motá se mi hlava. Takže nic pro mě.

Tvrdý alkohol no nejvíc jsem toho vypila s dědou, když se za ním přijelo. Tak panák Becherovka. To prostě muselo být. Naštěstí mu jeden stačil. Od 2018 jsem nic nepila.

Naši kdyby taťka nepil pivo, tak nepijou vůbec. Mamka nic.
Děda každý ráno panák Becherovky. V sobotu asi tři. Pivo k obědu.





Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.