| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Holky nejí ani rýži momentálně"

Co zkusit basmati nebo jasmínovou?

Ale má to tedy trochu háček. My jsme si zvykli na basmati, dítě už ani jinou od malička nepoznalo, což je zase opačný problém, vadí mi, když dělá ofuky v jídelně nebo restauraci, kde mají běžnou rýži. Protože já ji samozřejmě sním.

Nebo pokud děláš dušenou, vařit ji jak těstoviny v přebytku vody a slít. Já osobně dušenou ráda nemám.


"půl kila brambor s výpekem k tomu žádá"

To je ale problém, že musíš ustát a nedat ten výpek, ale jen suché brambory, pak jich nesní tolik. Jednoduše dát vyváženou porci na talíř a nepřidat "dobrůtky", dokud nesnědí maso nebo zeleninu. A i s přídavkem bych byla opatrná.

"nejradši by byštily furt těstoviny nebo palačinky "

Těstoviny asi takový problém není, palačinky obecně taky ne, pokud se nepomažou spoustou džemu. Co zkusit palačinky s ovocem?

Ale říkám si, že největší problém bude ustát jak menší množství, tak méně vychucené jídlo. Nebude jim to tak chutnat, snědí méně. Horší situace by byla v případě, že by snědly cokoliv.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.