| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki chápu tvé obavy ale zbytečně to dramatizujes. Je na dlouhé povídání kdy a jak to vzniklo ale abych reagovala na co ses ptala není to tak že jsem doteď nechala děti tloustnout a teď se probrala a nasazuju diety. Že máme problém doma víme už dlouho, snažím se zavádět opatření změn životního stylu které pomáhá jen do té míry že to zpomaluje nebo se holky chvilku drží na váze... Třeba nemáme doma šťávu, holky pijí vodu, sladké pití mají výjimečně, vůbec už nepeču když tak opravdu jednou za čtvrt roku atd. Měly jsme fázi kdy si pekla starší sama po příchodu že školy a najít hranici mezi tím ji pochválit že pekla a zároveň vysvětlit že to nemůžeme mít tak často a sníst to sama není snadné. Chyby jsou v celku a systému, není to jen o těch vecerich.
Jak velký problém mají? No starší bude za dva měsíce 14,měří 166cm a váží 73 kg, zmiňované oteplovacky jsem musela koupit ve velikosti 44. Pro srovnání mě je 37,měřím 168 a vážím 62,velikost mám 38.
Co pediatr? V devíti letech se u té starsi lekla nárůstu váhy a nechala holce zkontrolovat štítnou žlázu a poučila mě že nemáme dceři říkat že je tlustá. V deseti jsem s mladší řešila u téže doktorky závažný problém a dceři do očí řekla že je tlustá. Tolik celé její řešení.
Holky sportuji obě, starší závodně tancuje (trénink 4 hodiny týdně, plus závody a soustředění) a jezdí na koni (2xtydně), mladší též tancuje (2x týdne) tahám je furt někam, ve vsi tedy s nama na procházku jít nechtějí ale snažíme se, na ŠD jsme byli v zoo, chodíme každý rok, mezi svátky lyžování a túry na horách, přesto to nestačí.
Otevřeně o tom mluvíme, neni to tabu, ale ani stigma, řešíme oblékání atd., já i muž sportujeme výrazně a jídlo řeším hodně ale já si umím odepřít

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.