| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kat, ono asi není co rozebírat, to je střet osobnostního nastavení, který se v mém životě z nějakého důvodu koncentruje v předsíni ~t~ Prostě mi vyhovuje ty věci hned odložit a víc se jima nezabývat plus jsou po ruce tam, kde je na odchodu potřebuju. Nedělá mi problém se jim vyhýbat, zato nesnáším tahat to někam jak kočka koťata jen tak. Podobně to mám v kuchyni, prázdná kuchyňská linka není nic pro mě, věci které často používám chci mít po ruce a ne je někde lovit a zase uklízet. Moje ideální předsíň by měla nějaké fochy hned někde u dveří, kam by batohy putovaly a spoustu místa na často nošené boty, které by se nikam nestrkaly :-) Botník je pro mě z nouze ctnost. Střet různých konceptů už je pak jen mocenský boj. Potomek bude tašku odnášet jen pokud jemu samotnému to bude dávat smysl nebo pokud k tomu bude mocensky donucen. Míra ochoty podlehnout bude individuální dle povahy, jedni raději klid a druzí žijou z toho, že vzdorujou. V tvém případě bych se upnula k tomu, že už za pár let se nejspíš odstěhuje :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.