| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko já nikde nepsala že by všichni měli mít plný počet bodů, -tak nevím proč mi to všichni nutíte.Já psala že jedničkář a dvojkař z devítky by měl zvládnou přijímačky i bez přípravy tak, aby se na průměrnou školu dostal- tím myslím takovou kde se hlásí cca 50-70 a berou 30 a ne třeba policejní v Holešově kde se loni hlásilo 479 a brali 120, nebo nějaký prestižní gympl, kde se hlásí 300 a berou 60, tam už pochopitelně bez přípravy moc šancí mít nebude. A netvrdím že k tomu přijetí potřebuje plný počet bodů, jen prostě určitá paralela -zvládá ve škole učivo a písemky na 1, což znamená že má cca 95-100% znalostí,(pokud ne tak nevím za co má jedničky) tak zvládne i přijímačky na těch třeba 90%, nebo tedy měl by. Možná to vidíte jinak a to já nikomu neberu.

A pro Mariku, dotaz byl podobný takže viz výše a jen doplním. Může se stát že se sejde třeba 10 dětí se stejným počtem bodů ( a je úplně jedno jestli to bude výsledek 40, 60 a nebo 80) a zrovna to budou ti co jsou kolem čáry třeba pořadí 28-38 a berou jen 30 a protože 8G je jen jedna škola pro okres, tak moc dětí neubyde že by šlo jinam co pak? - víc pravděpodobné to vidím u 8G, než u 4 letých oborů, a pak se musí rozhodnou kdo z nich- to jsme měla namysli tím "losem". Škoda že už mi nejde dohledat tabulky z body u přijatých, loni jsem na to koukala na tom 8G a fakt se tam sešlo dost dětí se shodným počtem bodů na předních místech

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.